63-230 Witaszyce, Witaszyce,Aleja Wolności 14

Nazwa firmy:
Materiały Budowlane Chodorowski
Adres:
Aleja Wolności 14
Miasto:
63-230 Witaszyce

Email:
Strona www:
Telefon:

(62) 740 12 91


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek

7.00 - 17.00

Sobota:

7.00 - 13.00


Tagi:
materiały budowlane gostyń mb gostyń budowlanka gostyń koparka ładowarka gostyń usługi koparką gostyń kostka brukowa gostyń hurtownia budowlana gostyń materiały budowlane chodorowski
Przekierowanie do gazety internetowej iGostyn.pl

 

„CHODOROWSKI” jest firmą założoną w 1987 roku w celu świadczenia usług transportowych. Jednak z biegiem czasu, a także z rosnącym zapotrzebowaniem, stopniowo  poszerzała swoją działalność o sprzedaż materiałów budowlanych.

Naszą hurtownię stworzyliśmy w 2006 roku z myślą o wszystkich, którzy budują, remontują i wykańczają swoje domy czy mieszkania. W swej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach – kierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i profesjonalistów, którzy podejmując decyzję o zakupie kierują się zawsze najniższą ceną produktów na rynku oraz dobrą relacją jakości do ceny.

W  celu zaspokajania potrzeb naszych klientów od początku działalności sukcesywnie poszerzamy gamę oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów, korzystając z nabytego doświadczenia, udzielamy fachowego doradztwa w zakresie wyboru produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania. Współpracujemy również z firmami wykonawczymi.

Do dyspozycji naszych odbiorców jest kilkanaście samochodów o różnych ładownościach (w tym sprzęt specjalistyczny), co powoduje, że potrafimy obsłużyć każdego klienta i jego budowę, niezależnie czy jest to klient indywidualny, firma wykonawcza, hurtownia czy duży deweloper.

Naszym celem jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu czy remontem mieszkania. Dlatego też posiadamy szeroką ofertę towarów w bardzo krótkich terminach dostaw. Jednym słowem solidność i rzetelność.   Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni, a my zapewnimy Państwu „profesjonalizm w dobrej cenie”.